KONST / Litografier / Färglitografi 13294204
nr 1329 4204
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Par, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, bladets mått: 57x41 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:28:48
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr